Bruģēšana, adresē Jugla

Drukāt

"Baltijas Ceļdaris", SIA, bruģēšanas, apsaimniekošanas, labiekārtošanas darbi

Murjāņu 34-45, Rīga, LV-1064
SIA "Baltijas ceļdaris" sniedz šādus pakalpojumus::
    Bruģēšana ✓ Asfaltēšana ✓ Teritoriju labiekārtošana un uzkopšana ✓ Sniega tīrīšana un izvešana ✓ Tehnikas noma ✓ Ceļa aprīkojumu uzstādīšana ✓ Apzaļumošana ✓ Bedrīšu remonts ✓ Apsaimniekošana
ZL.LV iesaka

"Gardens", SIA

Mēs strādājam, ievērojot drošības pasākumus!
Kvēles 41, Rīga, LV-1024
Apraksts: “Gardens” ir pieredzes bagāta komanda ar videi draudzīgu domāšanu, kurai darbs ir arī hobijs - mēs visu darām ar prieku un reizē lielu atbildību. Zālienu, paklājzālienu ierīkošana un pļaušana, dzīvžogu stādīšana un apgriešana, dārzu ierīkošana un kopšana. Nogāžu un krastu stiprināšana. Sākot no projekta līdz krāšņai teritorijai dabā. Pļaujam aizaugušas teritorijas, kā arī zāģējam kokus un to zarus. Tīrām pamežus, starpcirsmas un aizaugušus laukus. Veicam teritorijas atbrīvošanu no celmiem. Veicam augļu koku vainagu veidošanu, stādīšanu un kopšanu.

"Delta Urban", SIA

Juglas 18, Rīga, LV-1064
Apraksts: SIA "Delta Urban" ir produktu Ultra Crete oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši augstas izturības cementa javas maisījumi ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. SIA "Delta Urban" rīcībā ir būvuzraugi un darba vadītāji, kuriem ir sertifikāti šādās būvniecības sfērās: ceļu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ūdens un kanalizācijas sistēmu būvmontāžas darbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ēku būvdarbu vadīšanā un ēku būvuzraudzībā; ielu un laukumu būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; siltumapgādes un ventilācijas sistēmu būvuzraudzībā; darba aizsardzība un drošība.

"Baltijas apzaļumošana", SIA

Murjāņu 34, Rīga, LV-1064
Apraksts: Uzņēmuma "Baltijas Apzaļumošanas" darbības mērķis ir veicināt Latvijas pilsētu ainavu arhitektūras attīstību, uzlabojot acīm tīkamu sakoptu apkārtējo vidi un iedzīvotāju dzīvojamo ārtelpu. Uzņēmuma apzaļumošanas speciālisti ir ar lielu darba pieredzi labiekārtošanas projektēšanā un ierīkošanā. Esam gatavi sadarbībai, lai būtiski uzlabotu iedzīvotāju pilsētvides estētisko kvalitātes baudījumu un labklājību.